قیمت میلگرد سفید (اسید شویی)

در این صفحه شما می‌توانید قیمت میلگرد سفید بهترین کارخانه‌های ایران را مشاهده و ثبت سفارش نمایید. قیمت‌های میلگرد سفید ارائه شده در سایت ایران میلگرد به روز بوده و از آنجایی که ایران میلگرد به صورت تخصصی در زمینه میلگرد فعال است، قیمت‌های ارائه شده از بهترین قیمت‌ها در بازار می‌باشد. در جدول زیر قیمت میلگرد سفید کارخانه‌های مختلف، با استانداردهای مختلف و در سایزهای مختلف را می‌توانید مشاهده کنید و پس از انتخاب میگرد اسیدشویی موردنظرتان، آن را سفارش دهید. کارشناسان ایران میلگرد پس از ثبت سفارش شما، با شما تماس میگیرند تا فرآیند خرید را تکمیل کنند. بعد از ثبت سفارش آنلاین و راحت در سایت ایران میلگرد دیگر نیاز به اقدام خاصی ندارید تا کارشناسان ما با شما ارتباط بگیرند.
 

اسم

استاندارد

سایز

قیمت

سفارش

مفتول سفید قطر 4

A1

4

۱۸۶۰۰

مفتول سفید قطر 5

A1

5

۱۸۶۰۰

مفتول سفید قطر 6

A1

6

۱۸۶۰۰

مفتول سفید قطر 7

A1

7

۱۸۶۰۰

مفتول سفید قطر 8

A1

8

۱۸۶۰۰

مفتول سفید قطر 9

A1

9

۱۸۶۰۰

مفتول سفید قطر 10

A1

10

۱۹۱۰۰

مفتول سفید قطر 11

A1

11

۱۹۱۰۰

 

میلگرد سفید یا میلگرد اسیدشویی

میلگرد سفید نیز همانند سایر میلگردها در دو نوع کلاف و شاخه تولید می‌شود. میلگرد سفید، همان میلگرد ساده است که برای رسیدن به سطحی سفید و صیغلی از سطح سخت و شکننده ی اکسید آهن طی فرآیند زنگ زدایی تولید می شود. میلگردهای سفید نیز هم به صورت میلگرد سفید آجدار و هم میلگرد سفید بدون آج تولید می‌شود.

زنگ زدایی در کارخانجات مختلف و بر اساس سطح مورد محصول، به دو روش‌ مختلف زنگ زدایی مکانیکی و زنگ‌گیری شیمیایی (اسیدشویی) انجام می‎‌‌شود که در ادامه توضیح می‌دهیم.

روش  مکانیکی به وسيله عبور دادن کلاف میلگرد از بين چندين قرقره كه به صورت زيگزاگ قرار گرفته‌اند، پوسته مفتول كه بسيار سخت و شكننده مي‌باشد از سطح مفتول جـدا شـده و ميريـزد و میلگرد سفید ایجاد می‌شود. در مواردی از قبيل زياد بودن زنگ سطح مفتول و يا مجاز نبودن استفاده از زنگ گيری مكـانيكی، از روش اسیدشویی اســتفاده می‌شود تا میلگرد سفید حاصل شود.

در ایران میلگرد شما با خیالی آسوده میتوانید میلگرد سفید موردنظر خود را به صورت آنلاین سفارش دهید و از کیفیت و قیمت میلگرد سفید اطمینان داشته باشید. در صورتی که نیاز به سفارشی‌سازی میلگرد سفید داشته باشید، ایران میلگرد به راحتی این سفارشی‌سازی را برای شما انجام می‌دهد. ایران میلگرد عرضه‌کننده میلگرد سفید از بهترین و معتبرترین کارخانه‌های سراسر ایران است.

کلاف میلگرد سفید یا میلگرد اسیدشویی

مشخصات میلگرد سفید

میلگردهای سفید در سایزهای مختلف تولید می‌شوند. مزیت میلگردهای سفید به دلیل اسیدشویی و از بین رفتن ناخالصی‌های موجود در سطح میلگرد، ظاهری براق دارند و برای صنایعی که صیغلی بودن سطح کار اهمیت دارد، کاربرد فرآوان دارد. همانطور که پیش‌تر توضیح دادیم این میلگردهای سفید طی فرآیند اسیدشویی، از زغال ها و ناخالصی‌های سطحی پاک می‌شوند و سطحی براق پیدا می‌کنند.

کاربردهای میلگرد سفید

میلگردهای سفید کاربردهای گوناگونی دارند اما مهمترین کاربرد این نوع میلگرد در مواردی مثل: ساخت انواع توری مش یا توری جوشی، تر دی پانل، صفحات مشبک، ساخت یخچال و چوب لباسی و ... می‌باشد. از آنجایی که ایران میلگرد امکان ارائه میلگرد سفید به صورت سفارشی را دارد پیشنهاد می‌کنیم حتما با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا محصول متناسب با نیازتان را به شما پیشنهاد بدهند. در ایران میلگرد با بهترین قیمت میلگرد سفید را می‌توانید خریداری نمایید.

Call Now Button