خرید میلگرد سفارشی

سفارش میلگرد با سایز و طول مورد نظر خود  را در اینجا ثبت نمایید تا کارشناسان ایران میلگرد پس از بررسی درخواست شما جهت تکمیل فرآیند سفارش با شما تماس بگیرند. در صورتی که به مشاوره نیاز دارید با شماره 02166673944 با ما در تماس باشید تا کارشناسان ایران میلگرد شما را در جهت انتخاب میلگرد سفارشی‌ سازی شده مورد نظرتان راهنمایی کنند.

سفارشی سازی میلگرد

ایران میلگرد به دلیل استفاده از تجهیزات به روز و مناسب و همچنین از آنجایی که علاوه بر فروش میلگردهای بهترین کارخانجات ایران، تولیدکننده انواع میلگرد نیز هست، امکان سفارشی سازی میلگرد در سایز و طول مورد نظر مشتریان را دارد. ایران میلگرد امکان تولید هر سایز قطر میلگرد به صورت سفارشی را دارد و به همین خاطر مشتریان هر سایز میلگردی که بخواهند را می‌توانند مستقیما از ایران میلگرد تهیه نمایند.

آزمایش میلگرد سفارشی

همچنین ایران میلگرد در جهت اطمینان خاطر مشتریان امکان آزمایش میلگردهای سفارشی و سایر میلگردها را در آزمایشگاه خود فراهم نموده است. مشتریان همچنین میتوانند میلگردهای موردنظر خود را برای آزمایش به آزمایشگاه تخصصی متالورژی ایران میلگرد ارسال نمایند و از نظر متخصصان را درباره نتایج بدست آمده آگاه شوند.

برای ثبت سفارش میلگرد سفارشی لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید. تا کارشناسان ما پس از بررسی درخواست شما به سرعت با شما تماس بگیرند و میلگرد سفارشی شما را تهیه نمایند.

 

 
Call Now Button