قیمت میلگرد مسوار

در جدول زیر قیمت میلگرد مسوار بهترین کارخانه‌های ایران را می‌توانید مشاهده کنید. قیمت‌های ارائه شده برای مفتول مسوار در سایت ایران میلگرد به صورت ساعتی به روز می‌شوند و به دلیل آنکه ایران میلگرد به صورت تخصصی در حوزه انواع میلگرد فعالیت میکند، قیمت‌های جدول زیر، در رده بهترین قیمت‌های موجود در بازار می‌باشد. در ادامه قیمت میلگرد مسوار کارخانه‌های مختلف ایران، با استانداردهای مختلف جهانی و در سایزهای گوناگون را می‌توانید ببینید و بعد از انتخاب میلگرد مسوار شاخه موردنیازتان، اقدام به ثبت سفارش آنلاین نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و فرآیند خرید شما را تا زمان تحویل کالا به شما تکمیل نمایند. در ایران میلگرد می‌توانید از قیمت میلگرد مسوار خریداری شده مطمئن باشید.
 

اسم

استاندارد

سایز

قیمت

سفارش

مفتول مسوار قطر 2

A1

2

۱۹۱۰۰

مفتول مسوار قطر 3

A1

3

۱۹۱۰۰

مفتول مسوار قطر 4

A1

4

۱۸۶۰۰

مفتول مسوار قطر 5

A1

5

۱۸۶۰۰

مفتول مسوار قطر 6

A1

6

۱۸۶۰۰

مفتول مسوار قطر 7

A1

7

۱۸۶۰۰

مفتول مسوار قطر 8

A1

8

۱۸۶۰۰

 

میلگرد مسوار

میلگرد مسوار شاخه ساخته شده از آلیاژ دو فلز قلع و مس می‌باشد. منظور از میلگرد مسوار شاخه، میلگردهای از جنس آلیاژ مسوار است که به صورت مستقیم در طول معین و بدون آج تولید می‌شود. در حقیقت میلگرد مسوار همان میلگرد ساده است که بعد از از بین بردن زنگ‌زدگی توسط عملیات زنگ زدایی (اسید شویی)، آن را داخل حوضچه سولفات مس  قرار داده تا لایه‌ای از مس بر روس سطح آن ایجاد گردد.

مجموعه ایران میلگرد با تولید تخصصی انواع میلگرد این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا میلگرد دلخواه خود را سفارش دهید و متناسب با نیاز شما، میلگرد مسوار را سفارشی‌سازی می‌کند. علاوه بر میلگردهای مسوار تولیدی و سفارشی‌سازی شده، شما در ایران میلگرد، می‌توانید مفتول مسوار بهترین کارخانه‌های سراسر ایران را سفارش دهید.

میلگرد مسوار شاخه

مشخصات میلگرد مسوار شاخه

میلگردهای مسوار همانطور که به آن اشاره شد با روکشی از آلیاژ ترکیبی قلع و مس هستند که عمده این ترکیب از قلع است. از ویژگی‌های این نوع از میلگرد یعنی مفتول مسوار میتوان به این موارد اشاره نمود:

1. بسيار تميز و براق و عاری از هرگونه چربی و مواد روانساز كشش

2. زير كار مناسبی برای آب كروم كاری

3. رسانای خوبی برای جريان الكتريسيته

4. روكش اين نوع از مفتول‌ها درحد چند ميكرون بوده و در معرض رطوبت بسيار مستعد زنگ‌زدگی مي‌باشند.

5. از مهمترین ویژگی‌ها که در هنگام خرید باید به آن توجه نمایید، یک دست بودن سطح میلگرد مسوار می‌باشد.

کاربردهای میلگرد مسوار شاخه

میلگرد مسوار همانند سایر انواع میلگرد، کاربردهای فرآوانی دارد. این نوع میلگرد پس از تغییراتی در صنایعی مثل: ساخت چوب لباسی، آباژور، باکس های فلزی و انواع قفسه‌ها، صنایع مربوط به آشپزخانه، انواع پین، خودروسازی، محصولات ریلی، یخچال‌های فروشگاهی و حتی در ساخت انواع چمدان‌های بزرگ و کوچک مسافرتی و ... کاربرد فراوان دارد.

Call Now Button